...

سیستم‌های بالابر

اونتوس اچ‌اف

اونتوس اچ‌-اف (جک اچ-اف) بلوم گزینه مناسبی است برای درب‌های دو تایی و درب هایی که ارتفاع زیادی دارند و بزرگ می باشند. این سیستم امکانات زیادی را در نقشه کشی و طراحی با تلاش کمی برای نصب آن فراهم می آورد.

اونتوس اچ‌ال

اونتوس اچ-ال (جک اچ-ال) بلوم که اصطلاحا به آن جک اتوبوسی بلوم نیز گفته می شود سیستم بالابر ایده آلی برای یونیت های دیواری از ارتفاع 300 تا 580 میلی متر می باشد و برای کابینت هایی که بالای آنها کابینت دیگری قرار دارد گزینه مناسبی است.

اونتوس اچ‌اس

اونتوس اچ-اس (جک اچ-اس) بلوم اتصال ایده آلی برای درب های بزرگ است. وقتی درب باز می شود، حدود 150 میلی متر از درب بالا و روی کابینت به صورت شیب دار قرار می گیرد. جک اچ-اس بلوم همانند دیگر سیستم های اونتوس به راحتی مونتاژ می شود و برنده جایزه طراحی می باشد.

اونتوس اچ‌کا

جک اونتوس اچ‌-کا بلوم وقتی باز می شود زاویه ای قائم دارد. جک اچ-کا سیستم بالابر مناسبی برای یونیت های دیواری متوسط می باشد . اونتوس اچ‌-کا بلوم زمانی که باز می ماند فضای کمی را اشغال می کند و برای قرار گرفتن بالای یک کابینت دیگر یا بالای یخچال مناسب می باشد.

اونتوس اچ‌کا-ایکس-اس

اونتوس اچ-کا-ایکس-اس با وجود سبک باریک آن آزادی بسیاری در طراحی کابینت های دیواری کوچک ارائه می کند. با این شیوه حتی کابینت هایی که عمق داخلی کمی دارند مثل کابینت هایی که در آشپزخانه بالای هود و یا در حمام و یا بالای سینک قرار گرفته اند می توانند به راحتی مجهز شوند.

اونتوس اچ‌کا-اس

اونتوس اچ-‌کا-اس (جک اچ-کا-اس) بلوم راه حل مناسبی برای کابینت های دیواری کوچک و برای یونیت های نصب شده مانند بالای کمد های خوراکی یا یخچال می باشد.