...

سیستم‌های لولا

لولای کلیپ تاپ 110 درجه با بلوموشن

کلیپ تاپ با بلوموشن یک تکنولوژی مبتکرانه است.

بلوموشن که به صورت یکپارچه در کاسه لولا قرار گرفته درب را به آرامی می بندد.

کلیپ تاپ با بلوموشن یک تکنولوژی مبتکرانه است که برنده جایزه طراحی شده و باعث افزایش راحتی کاربر در کوچکترین فضاها می شود (زیرا بلوموشن به صورت یکپارچه در کاسه لولا تعبیه شده است). عمق کاسه این لولا 130 میلیمتر می باشد. محور لولا گزینه های طراحی کاملا جدیدی ایجاد می کند. این سیستم برای عمق درب‌هایی که ضخامت بیشتری دارند عمل می کند. هر دربی می تواند بی صدا بسته شود. بلوموشن می تواند بسته به نیاز شما مورد استفاده قرار گیرد یا اینکه با استفاده از یک کلید غیر فعال شود.

لولای کلیپ تاپ 110 درجه با بلوموشن - تکنولوژی مبتکرانه که به صورت یکپارچه در کاسه لولا تعبیه شده است.

برنامه لولای کلیپ تاپ 110 درجه با بلوموشن بلوم

چرا می خواهید بلوموشن را به لولا اضافه کنید در صورتی که ما لولایی برای شما در نظر گرفته ایم که دارای بلوموشن است ؟ لولای کلیپ تاپ با بلوموشن عملکرد کاملی را ارائه می دهد که درب به آرامی بسته می شود.

  • لولای استاندارد 110 درجه با بازوهای لولایی متفاوت

کاربردهای لولای کلیپ تاپ 110 درجه با بلوموشن بلوم

  • بلوموشن به صورت یکپارچه در کاسه لولا برای آرام و آسان بستن درب، تعبیه شده است.
  • راه حل مناسب برای هر کاربردی

مونتاژ و تنظیم لولای کلیپ تاپ 110 درجه با بلوموشن بلوم

طریقه نصب لولا به درب به دو روش می توانتد انجام پذیرد . در حالت اول که متداول ترین نوع آن نیز هست بعد از ایجاد سوراخ 35 میلیمتری جهت کاسه لولا میتوان با استفاده از دو عدد پیچ خودکار لولا را به درب متصل نمود . در حالت دوم ، شرکت بلوم این قابلیت را نیز دارد در کاسه لولای کلیپ تاپ 110 درجه با بلوموشن وسیله ای به نام اینسرتار را قرار دهد تا برای ثابت کردن کاسه لولا به هیچ ابزار و پیچی نیاز نداشته باشید و بلوم این گزینه را به شما پیشنهاد می‌کند . البته لازم به توضیح است که به خاطر افزایش قیمتی که لولا یعنی ( لولای کلیپ تاپ 110 درجه با بلوموشن با کاسه اینسرتا ) به واسطه این قابلیت پیدا میکند مورد اقبال قرار نگرفته و ما نیز آن را در سبد کالای خود قرار نداده ایم . لولای کلیپ تاپ 110 درجه با بلوموشن با صفحه نصب ( پایه لولا ) کلیپ که در خود جای داده است هماهنگ می باشد. با وجود تکنولوژی کلیپ که مورد آزمایش قرار گرفته ، درب ها می توانند به سرعت و به آسانی نصب یا مونتاژ شده و از بدنه جدا شوند. پایه لولاهای بلوم با قابلیت پیچ تنظیم ، امکان ریگلاژ درب را در جهت سوم به راحتی ایجاد میکند که البته این نوع پایه نیز یک گزینه حساب شده و نسبت به پایه های ساده افزایش قیمتی را ایجاد میکنند . همچنین می توان بلوموشن را به طور مثال برای درب های کوچکتر و سبک تر به سادگی و با استفاده از یک دکمه از لولا جدا کرد ، همچنین برای کاهش هزینه ها شما میتوانید در درب های کوچک و سبک بجای استفاده از دو عدد لولای کلیپ دار 110 درجه با بلوموشن یا اصطلاحا دو حالته از یک لولای کلیپ تاپ 110 درجه فنردار و یک لولای کلیپ تاپ 110 درجه با بلوموشن استفاده نمایید .

مزایای لولای کلیپ تاپ 110 درجه با بلوموشن بلوم در یک نگاه

  • بلوموشن به صورت یکپارچه درون کاسه لولا تعبیه شده است – زمانی که مورد نیاز نیست به راحتی می تواند از لولا جدا شود.
  • محور لولای جدید برای درب هایی که ضخامت بیشتری دارند.
  • هماهنگ با پایه لولای موجود

محصولات دیگر